A Sopianae-terv keretei között megépülő Petőfi Sándor utca–Kodály Zoltán utca–Alkotmány utca körforgalomi csomópontot jövő hét második felétől vehetik birtokba az autósok. Ezzel párhuzamosan, a Damjanich és Radnics utcákban visszaáll az eredeti forgalmi rend.
Pécs–Vasason a megújult Liget utcai hÃd jövÅ‘ héttÅ‘l szintén használható.
A Jannus Pannonius utcában, a Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziumának északi oldalánál 3 db, mozgáskorlátozottak számára fenntartott parkolóhelyet alakÃtottak ki burkolatjelek felfestésével, ugyanitt taxiállomás is létesült.
A Janus Pannonius utcában a Pezsgőház Étteremtől a Csontváry Múzeumig terjedő szakaszon 2010. augusztus 27-én, pénteken, 6-20 óra között sportrendezvény miatt Megállni tilos! korlátozás lesz érvényben.
A Zsolnay Vilmos úton a Zsolnay gyár környezetében a külsÅ‘, déli sávban továbbra is lezárás mellett folynak munkák. Ugyanazon az úton Pest felé haladva a Mohácsi út keresztezÅ‘désénél aknafedÅ‘lap-javÃtás okoz útszűkületet.
A Siklósi úton a temetÅ‘ magasságában burkolatjavÃtási munkák folynak, ezért a városból kifelé haladók egy sáv lezárása miatt forgalomkorlátozásra számÃthatnak.
Közlekedési OperatÃv Csoport
Pécs MJV Polgármesteri Hivatal